Wycieczka do Kopenhagi - Malmö - Wycieczki dla nauczycieli

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka do Kopenhagi - Malmö

LITWA I UKRAINA > SKANDYNAWIA

Polska – Dania – Szwecja
1 dzień
– Przyjazd do Wapnicy i spacer nad Jezioro Turkusowe. Spacer do tarasu widokowego. Zobaczymy Deltę Świny – kilka Świnoujskich wysp. Dalej do Międzyzdrojów.
Spacer na klif i molo
– promenada gwiazd. Pobyt na promenadzie i plaży. Wypłynięcie promu ze Świnoujścia do Ystad, nocleg w kabinach - 2,3,4 osobowych. Na promie możliwość korzystania ze sklepów, z: restauracji, kawiarni, pubów, kasyna, kantorów i z dyskoteki.

2 dzień
– Wpłynięcie promu do Ystad w Szwecji. Przejazd do Kopenhagi. W stolicy Danii zobaczymy m.in.: Syrenkę Kopenhaską, fontannę Gefion, odprawę warty Gwardii Królewskiej, kościół Marmurowy, zespół pałacowy Amalienborg, ratusz miejski, pomnik Andersena, XVII wieczną dzielnicę portową Nyhaven, odbędziemy rejs kanałami Kopenhagi. Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy ulicą Stroger, znaną m.in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków, kuglarzy. W godzinach wieczornych przejazd do portu w Gedser, przeprawa promowa do Rostoku. Przyjazd do hoteli w Szczecinie.

3 dzień
– Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Szczecina.
Dodatkowo – koncert organowy
i zwiedzanie katedry oraz wjazd windą na wieżę – panorama miasta w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba. Obiad, czas wolny i wyjazd w drogę powrotną.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego