Wycieczka do Chorwacji - Wycieczki dla nauczycieli

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka do Chorwacji

FRANCJA I CHORWACJA

Zagrzeb, NP.Krka, Split, Dubrownik, Medzugorie, Kravica, Zadar, Plitvickie Jeziora

1 dzień – Wyjazd z Polski.
2 dzień
Zagrzeb – spacer i zwiedzanie. Gornij Grad - najstarsze dzielnice Gradeci Kaptol oraz Dolnji Grad - Pl Josipa Jelačića, plac św. Marka - siedziba parlamentu – Sabor, Katedra N. Marii Panny. Przejazd do Mariji Bistricy – największe sanktuarium w Chorwacji spacer – sesja Foto. Przejazd do hotelu.

3 dzień
– Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka – wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie, a także możliwość kąpieli w bajkowej scenerii - pod wodospadem Skradinski Buk. Przejazd do Splitu stolicy Dalmacji. Pałac Dioklecjana - rezydencja cesarska wpisanego na listę UNESCO.

4 dzień
Dubrownik zwany Perłą Adriatyku - jednego z najpiękniejszych miast wybrzeża, wpisanego na liście UNESCO – zwiedzanie z przewodnikiem. W drodze powrotnej postój w miejscowości. Powrót do hotelu, czas do własnej dyspozycji, a następnie - nocleg.

5 dzień
Dzień relaksu – wypoczynek, plażowanie. Rejs statkiem po Zatokach z pobytem na platformie zacumowanej na morzu - ryba z grilla dorada + muszle z grila, pieczywo, rakija, wino.  Zabawa taneczna.

6 dzień
Medjugorje - miejsca objawienia się Matki Boskiej. Chwila spokoju, czas na modlitwę. Wejście na Górę Objawień – Podbrdo. W drodze powrotnej postój przy Wodospadach Kravica - możliwość kąpieli w baśniowej scenerii. Powrót do hotelu oraz czas wolny.

7 dzień
Zadar – miasto zwane Chorwackim Rzymem – wspaniałe nabrzeże portowe, grające morskie organy, Plac 4 studni.
Przejazd do Hotelu. Czas do własnej dyspozycji. Możliwość korzystania w cenie pobytu z atrakcji - baseny termalne oraz sauny.


8 dzień
– Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego Pozycjonowanie