Wycieczka Kopenhaga - Szczecin - Wycieczki dla nauczycieli

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka Kopenhaga - Szczecin

LITWA I UKRAINA > SKANDYNAWIA

1 i 2 dzień Przejazd nocny do niemieckiego portu w Rostock. Przeprawa przez Morze Bałtyckie do duńskiego portu Gedser. Przejazd wyspami duńskimi do Kopenhagi.
Kopenhaga
– objazd Starego Miasta z przewodnikiem i postoje na krótkie zwiedzanie. Obiadokolacja i rejs kanałami Kopenhagi. Spacer po najdłuższym deptaku Północnej Europy - ulicą Stroger, znaną m.in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków, kuglarzy, obiadokolacja. Przejazd do portu w Gedser, przeprawa promowa do Rostoku. Przyjazd do Hotelu w Szczecinie.

3 dzień
Śniadanie,
zwiedzanie piwnic Starki jest atrakcją dla smakoszy, poszukujących lokalnych specjałów. Starka szlachetna to staropolska wytrawna wódka. Spacer wśród leżakujących w olbrzymich drewnianych beczkach trunków wieńczy degustacja różnych rodzajów Starki. Krótki spacer z przewodnikiem ul. Starego Miasta, a także czas wolny. Powrót do Hotelu obiad, czas wolny. Wieczorem zabawa taneczna z poczęstunkiem z menu.

4 dzień
Śniadanie, zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich. Spacer do centrum, czas wolny, następnie obiad i wyjazd w drogę powrotną.
Koncert organowy
i zwiedzanie katedry oraz wjazd windą na wieżę – panorama miasta w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba. Obiad i wyjazd w drogę powrotną.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego